Přírodní kosmetika s tradicí

16 dubna, 2019

by — Posted in Nezařazené

Kořeny přírodní kosmetiky oriflame jsou ve Švédsku a od svých počátků v roce 1967 se stala tato značka oblíbenou v celém světě. Na našem trhu se objevila v roce 1990 a od té doby si získala neobyčejný zájem. Stále se rozšiřující sortiment uspokojí všechny bez rozdílu věku. Švédská přírodní kosmetika oriflame zahrnuje prvotřídní kosmetické výrobky pro péči o pleť i vlasy, dále paletu vůní a dekorativní kosmetiku. Nechybí ani potravinové doplňky. V pravidelně aktualizovaných katalozích najdete i moderní doplňky, jako jsou peněženky, tašky a kabelky. Navštivte naše internetové stránky, kde Vám tuto značku nejen představíme, ale díky bezplatné registraci nabídneme její nákup za atraktivní ceny.

Přírodní kosmetické přípravky se zárukou nejvyšší kvality

Ačkoliv na trhu je k mání nespočet kosmetických výrobků, značka oriflame má v nich vždy své nezastupitelné místo. Důvodem, proč se stále těší většímu zájmu je její příznivá cena a také garance opravdu přírodní kosmetiky. Je jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických společností na světě.

V České republice získala tato značka v roce 2005 a 2006 prestižní ocenění a byla zařazena mezi nejvýznamnější značky na českém trhu. Její veškerý sortiment je přísně kontrolován a podléhá nejpřísnějším bezpečnostním evropským i mezinárodním nařízením. Navštivte naše internetové stránky a v pohodlí domova vybírejte kosmetické výrobky pro celou Vaši rodinu.